אדלר תקשורת לווינים

ברוכים הבאים לעמוד הבית של  אדלר תקשורת לווינים ואנטנות.

אדלר תקשורת לווינים ואנטנות הוקמה בשנת 1967 . לאדלר תקשורת לווינים נסיון רב שנים בתחומי התקשורת הלווינית.

תחומי המתחות  של אדלר תקשורת לווינים הינם התקנת צלחות לווין על גגות בתים ובניינים וכמו כן התקנה ופירוק של כל סוגי האנטנות.

על ידי התקנת צלחות לווין על גגות בתים ובניינים ניתן לקלוט שידורים כמעט מכל העולם. תוכלו כמובן לקלוט שידורים מישראל, אירופה, ארצות ערב ורוסיה והכל בתשלום חד פעמי של עבודת התקנת צלחת לווין.

התקנת צלחות לווין מאפשרות את קליטת כל הערוצים הפתוחים שקיימים על הלווין. מדובר על צלחות לווין שיכולות לקלוט מאות ערוצים למכשיר הטלויזיה בסלון ביתכם ללא תשלום נוסף.

צלחות לווין, צלחת לווין

מה תפקידה של צלחת הלווין?

צלחת לווין יכולה לקלוט לווין שנמצא בגובה 36000 קילומטר מכדור הארץ. לווין בדרך כלל ממוקם תמיד מעל אותו איזור ולכן אין צורך לשנות את מיקום צלחת הלווין. לכל לווין ישנו יעוד משלו, אך ישנם כאלו שמשדרים ערוצי תקשורות ורדיו פתוחים או מקודדים הניתנים לקליטה על ידי צלחות לווין יעודיות.

התמחותינו בהתקנת צלחות לווין על גגות בתים ובניינים יאפשר לכם לקלוט ערוצים באיכות טובה על ידי אנטנה יציבה ואיכותית. חשוב לזכור שאנטנה שאינה יציבה מהווה סכנה מיידית ויש להחליפה במהרה.

אדלר תקשורת הינה בעלת נסיון רב שנים ובעלת מוניטין רב, אנו נשמח להעניק לכם שירות התקנת צלחות לווין או אנטנות ולספק עבורכם חווית קליטה וצפייה איכותית.

תחומי שירות אדלר תקשורת לווינים

אדלר תקשורת לווינים ואנטנות מעניקה שירות ייעוץ הכוונה והדרכה לגבי נושאים רבים בתחום התקנת צלחות לווין, אנטנות, פירוק אנטנות ועוד. אנו עובדים באופן שוטף מול לקוחות פרטיים, ועדי בתים וחברות אחזקה ולכולם ללא יוצא מהכלל אנו מעניקים שירות איכותי, אמין ומקצועי ללא פשרות.

על איכות לא מתפשרים, לא על איכות השירות ולא על איכות הצפייה.

אדלר תקשורת לווינים מתמחה בנושאים רבים בתחום כגון: פירוק אנטנות ובהתקנת אנטנות מרכזיות, איזוריות ופרטיות. אנשי הצוות המקצועי של אדלר תקשורת לווינים הינם מיומנים ובעלי נסיון רב שנים בתחום ואנו עושים כל עבודה נדרשת באופן המקצועי, המהיר והאיכותי ביותר, על מנת לספק לכם את השירות הטוב והאמין המגיע לכם.

אנו מקפידים כל העת על כללי בטיחות מחמירים בעבודתינו. שנים רבות של עבודה במקצוע ולקוחות רבים ומרוצים מאפשרים לנו להוביל בתחום התקשורת הלווינית ולספק לאלפי אנשים חווית צפייה איכותית ושירות מקצועי ואמין.

חשיבות תקינות האנטנות

על מנת להמשיך ולהנות מקליטה ללא הפרעות ותקלות חשוב ביותר לבדוק לעיתים תכופות את טיב האנטנה את מיקומה וחוזקה על מנת שלא יגרם נזק. כמו כן לגבי צלחת הלווין.

מזג האוויר החורפי והרוחות החזקות יכולות להשפיע על יציבות האנטנה או הצלחת ולשבש את קליטתה חשוב לזכור שמצב זה יכול להיות מסוכן מאוד. ברגע וניתקלתם במצב שכזה עם האנטנות על גג ביתכם או בניין המגורים שלכם, מהרו להתקשר לאדלר תקשורת לווינים ואנטנות, ונשמח לבוא ולתקן עבורכם את האנטנה התקולה.

פירוק אנטנות והרכבתן דורשות ידע ונסיון רב. אנו נוכל לבצע את הנדרש באופן מקצועי ומהיר. אודות לאנשי המקצוע המיומנים והמקצועיים שלנו.

אדלר תקשורת לווינים פועלת מזה שנים רבות בתחום התקנת צלחות לווין, אנטנות וכמו כן פירוק אנטנות במקרה הצורך. זה הזמן להזמין את שירות אדלר תקשורת לווינים ולבדוק את טיב האנטנות על גג ביתכם או בניין המגורים שלכם.

אנו יכולים להבטיח לכם איכות וחווית קליטה ושידור טובה ואיכותית. שידורים מכל רחבי העולם אצלכם בסלון וללא עלות נוספת פרט לעלות הרכבת הצלחת.