צלחת לווין

בבתים רבים בישראל שולטים חברות התקשורת המוכרות ודורשות בכל חודש סכום כסף רב על חבילות ערוצים שונות שאת לחקם אפילו לא יוצא לנו לראות. כן, כל חודש אנו נאצלים להפרד מכמה מאות שקלים לטובת ערוצים שונים חלקם מוכרים ונצפים וחלקם אין לנו כלל מושג מי הם ומה הם.

כיום ישנו פיתרון שהולך ותופס תאוצה לכל אלו שמאסו בתשלום החודשי לחברות התקשורת. פתרון שיכול להיות גם זול וגם יעיל בחבילה אחת ובתשלום חד פעמי של התקנה בלבד. קליטת שידורי לווין באמצעות צלחת לווין.

כיום ניתן לראות יותר ויותר אנשים בישראל שפונים ורוכשים צלחת לווין נושא שבעולם כבר ידוע ומשתמשים בו שנים רבות. אנשים רבים פונים כיום לתחום התקנת צלחת לווין מכיוון שהוא יעיל ומספק פתרון איכותי וזול ללא שום התחייבות לחברת תקשורת זו או אחרת

אדלר תקשורת לווינים ואנטנות

מהי צלחת לווין?

כולנו יודעים שישנם לווינים רבים בחלל הממוקמים מעל איזורים רבים ושונים ברחבי העולם. הלווינים המשוגרים אינם זזים ממקומם ומשום כך נעזרים בהם על מנת לקלוט שידורים מכל רחבי העולם.

כל לווין שמשוגר לחלל ישנו יעוד שונה. ישנם לווינים המשמשים לקליטת שיחות טלפון, ישנם לווינים בהם נעזרים על מנת לחזות את מזג האוויר ישנם לווינים המשמשים לריגול, ישנם לווינים המשמשים לקליטת מידע על כוכבים אחרים ועוד תפקידים רבים שונים ומגוונים.

כיצד פועלת צלחת לווין?

צלחת לווין תפקידה לקלוט את אות השידור של אותו לווין מסויים ההמוקם בחלל בגובה של 36,000 קילומטר מכדור הארץ ולהעביר את האות שנקלטה למחשב. אם אתם חושבים שבעקבות הפעולה המדהימה הזו משתחררת קרינה חזקה אז חשוב לנו להבהיר שעוצמת הקרינה היא פחותה מזו של הטלפונים הסלולרים.

כאשר צלחת לווין קולטת אות שידור היא ממירה אותו לקול ולתמונה. צלחת לווין קולטת את אות השידור באיכות גבוהה מאוד היות וישנם מקרים בהם השידור מועבר ישירות מהלווין לצלחת ולא נעשה שום מעבר דרך המשדרים הקיימים בשידור כבלים.

באופן זה מקבלים שידור איכותי מאוד וברמה גבוהה. כמות הערוצים אותם אפשר לקלוט על ידי צלחת לווין היא עצומה היות וישנם לווינים רבים בחלל הקולטים שידורים מכל רחבי העולם ומועברים אל הסלון שלכם.

כבר אמרנו והסברנו שברכישת צלחת לווין אין דמי מנוי חודשיים ואין התחייבות, רק הנאה רבה מערוצים רבים באיכות גבוהה הן של תמונה והן של קול. אז אל תהססו והצטרפו למאות האנשים שכבר עברו לשימוש צלחת לווין.