פירוק אנטנות

אנו יכולים כיום לראות על גגות בתים רבים ובניינים רבים אנטנות המשמשות לקליטה. אנו עדים לקיומן של אנטנות רבות לשימוש נרחב של גורמים שונים החל מחברות התקשורת השונות בתחום הרדיו הטלויזיה והתקשורת הסלולארית וכמו כן באנטנות המשמשות את הצבא ואת גורמי הביטחון.

מדוע צריך לפרק ולהחליף אנטנות?

אנטנות רבות מצויות כיום על גגות בתים ובניינים. אנטנות ישנות שעברו אין ספור חורפים ותנאי מזג אוויר קשים הכוללים רוחות עזות, גשמים, ברד וחום עז בימי הקיץ החמים של ישראל. כל תנאי מזג האוויר הללו פוגמים באיכות ובטיב האנטנה וגורמים לה להצטברות חלודה קורוזיה ואפילו יכולה לגרום לאנטנה להשבר ולזוז ממקומה.

כל הגורמים הללו אשר יצרו עומס על האנטנות יכולים בקלות להוות סכנה ממשית לחיי אדם היות והאנטנה יכולה בכל רגע נתון לזוז ממקומה וליפול מגובה רב. וכמו כן היא אינה יכולה לקלוט באיכות טובה כמו אנטנה חדשה ושמורה.

פירוק אנטנות על ידי אנשי מקצוע

השמירה על תקינות האנטנה היא חשובה היות ומדובר במוצר שהוא בשימוש יומיומי על ידי אנשים רבים לכן יש לשמור על איכותה ולשמור עליה מפגעי מזג האוויר. יש לבדוק את תקינות האנטנה אחת לכמה חודשים ולוודא שהיא אכן עומדת איתנה ושהיא לא שבורה או פגומה.

במקרה ומצבה של האנטנה אינה מאפשר את המשך תפקידה על גג ביתכם ויש צורך להחליפה חשוב מאוד לפנות לאנשי מקצוע מיומנים על מנת שיבצעו עבורכם את עבודת פירוק אנטנות באופן מבוקר, מקצועי ומהיר תוך שמירה על כללי בטיחות מחמירים. פירוק אנטנות צריך להעשות רק על ידי אנשי מקצוע על מנת למנוע אסון.

אנשי מקצוע המבצעים פירוק אנטנות יכולים לבצע את הפעולה באופן מהיר ובטוח וללא שום חשש. נסיון רב בתחום והכלים הנכונים לביצוע העבודה יאפשרו פירוק אנטנות מהיר ומקצועי.

צלחות לווין, אנטנות

שמירה על איכות הצפייה

פירוק אנטנות יעשה כאשר אין ברירה ומצבה של האנטנה הקיימת אינו מאפשר את המשך עבודתה. פירוק אנטנות והתקנה אנטנה חדשה יעשה על מנת שתוכלו להמשיך להנות מצפייה איכותית בערוצים רבים.

פירוק אנטנות היא עבודה שיש לבצע רק על ידי אנשי מקצוע מיומנים. לא מומלץ לבצע את עבודת פירוק אנטנות באופן עצמאי היות ויש סכנה ממשית בעבודה מרושלת ולא מקצועית. אל תקחו את הסיכון והזמינו עוד היום צוות מקצועי שישמח לבצע עבורכם פירוק אנטנות באופן מקצועי איכותי ותוכלו לשמור על איכות הצפייה.