קצת עלינו – אדלר תקשורת

צלחות לווין, אנטנות

צלחות לווין ואנטנות כבר מזמן הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהנוף הישראלי והרבה מאוד בתי אב בישראל כבר הבינו מזמן את יתרונותיה הרבות של צלחת לווין כספקית ערוצי התקשורת הרבים.

התקנת צלחות לווין אינה משימה פשוטה ועל מנת שהיא תיעשה בצורה בטיחות, חשוב לפנות לחברה המתמחה במיוחד בהתקנת צלחות לווין. "אדלר תקשורת לוויינים ואנטנות" הנה החברה המובילה בכל הקשור להתקנת צלחות לווין והיא תשמח לעמוד לשרותכם על מנת לספק לכם את צלחת לווין האיכותית ביותר ואת שירותי ההתקנה המקצועיים ביותר.

אם אינכם מעוניינים בהתקנת צלחת לווין, אלא כאשר מדובר באנטנות המותקנות על גג ביתכם, חשוב מאוד כי אלו יהיו אנטנות בטיחותיות אשר מותקנות לפי כל כללי הבטיחות, מכיוון שאנטנה פגומה עלולה להוות סכנה לציבור הרחב. אם מדובר בהתקנת אנטנות ופירוק אנטנות ציבוריות, פרטיות או מרכזיות, "אדלר תקשורת לוונים ואנטנות" תשמח לעמוד לשרותכם במתן שירותים מקצועיים אדיבים ומהירים על מנת לספק לכם צפייה מהנה וסביבת חיים בטיחותית.

על החברה

"אדלר תקשורת לוונים ואנטנות" פועלת בתחום התקנת צלחות לווין ואנטנות מאז 1967 ולה ניסיון רב גם בשירותים אחרים כגון הרכבת אנטנות ופירוק אנטנות. אם נמאס לכם לצפות בשידורי הכבלים והנכם רוצים שבני ביתכם ייהנו מחוויית צפייה באיכות הגבוהה ביותר, פנו ל"אדלר תקשורת לוויינים ואנטנות" והיא תשמח לסייעה לכם במתן יעוץ מקצועי עד למציאת פיתרון התקשורת הטוב ביותר עבורכם ועבור בני משפחתכם.

שירותי החברה

"אדלר תקשורת לוונים ואנטנות" פועלת בשני מישורים עיקריים, התקנת צלחות לווין איכותיות והתקנה ופירוק של האנטנות. צוות המתקינים המקצועי והמיומן של "אדלר תקשורת לוונים ואנטנות" מבצע הרכבת אנטנות ופירוק אנטנות מכל הסוגית הקיימים בשוק הישראלי וזאת לפי כל כללי הבטיחות אשר נקבעו על ידי מכון התקנים. צוות הלוויין המיומן של החברה, אשר אחראי על מחלקת צלחות לווין, מספק את שירותי ההתקנה של צלחות לוויין עם אחראיות מלאה.

יתרונותיה של צלחת לווין וסוגים שונים של לוויינים שקיימים

יתרונותיה של צלחת לווין כאמצעי לקליטת שידורי תקשורת הם רבים וכמו כן גם סוגי השידורים שלה.

יתרונות של צלחת לווין:

  • בזכות הטכנולוגיה המתקדמת והחיבור הלווייני, צלחות לווין מאפשרות צפייה במאות ערוצים מכל העולם באיכות השידור הגבוהה ביותר.
  • מכיוון שהתקנת צלחת לווין כרוכה בתשלום חד פעמי של דמי התקנה בלבד, מדובר בפתרון תקשורת יעיל ביותר אשר יחסוך למשפחה הוצאות על שירותיה של חברת הכבלים או על שירותיה של חברת הלוויין הישראליות.
  • חיבור של צלחת לווין מאפשרת צפייה בערוצים רבים, שלא נגישים באף שיטה אחרת.
  • צלחות לוויין מאפשרות לדוברי השפות האחרות מלבד עברית, ליהנות ממגוון רחב של ערוצי צפייה איכותיים שמדברים בשפתם.

הסוגים השונים של לוויינים אליהם ניתן לשדר באמצעות צלחות לווין :

  • לווין עמוס הישראלי.
  • לווין Hotbird האירופאי עם כ-500 תחנות.
  • לווין Nilesat המצרי שמשדר כ-350 ערוצים בערבית.
  • לווין Sirius שמשדר בשפות רוסית, אוקראינית, ספרדית ורומנית.
  • לווין Tursat הטורקי.
  • לווין Imi1 הרוסי ועוד מבחר לוונים שמשדרים ביוונית ובולגרית

נציגיה של  "אדלר תקשורת לוונים ואנטנות" ישמחו לקבוע אתכם פגישת יעוץ, על מנת להתאים עבורכם צלחת לווין שתשרת בצורה הטובה ביותר את הצרכים שלכם.

לקוחות החברה

"אדלר תקשורת לוונים ואנטנות" עובדת עם לקוחות פרטיים, עם וועדי בתים, עם חברות אחזקה וגם עם החברות הפרטיות והציבוריות במטרה לתת את השירות המקצועי, היעיל והבטיחותי ביותר אשר יבטיח ללקוחות החברה שירותי לווין עם הקליטה הטובה ביותר שקיימת היום בשוק.