צלחות לווין

אדלרכיום אנו עדים לכך שחברות התקשורת שולטות ביד רמה על שידורי הלווין והכבלים ודורשות תשלום חודשי גבוה על חבילות צפייה מסויימות וכמובן שמגבילות את הצפייה בכל אותם ערוצים שונים שעולתן יקרה ואין אנו יכולים לשלם עליהם.

הערוצים השונים הנצפים כחלק מחבילת צפייה מוכרים לנו יותר ואנו בהחלט צופים בהם בתדירות גבוהה וחלקם אין אנו צופים כלל. כלומר על מספר ערוצים לצפייה אפילו לערוצים כאלו שאין אנו צופים בהם כלל, אנו משלמים מאות שקלים בכל חודש.

כיום ישנו פיתרון שהולך ותופס תאוצה לכל אלו שאינם רוצים לבצע את התשלום החודשי הגבוה. פתרון שהוא גם זול וגם יעיל וגם קיים לשימוש חופשי ללא הגבלה. חבילה אחת ובתשלום חד פעמי של התקנה בלבד.תוכלנו להנות מקליטת שידורי לווין באמצעות צלחות לווין.

כיום ניתן לראות את מגמת העליה של השימוש בצלחות לווין בישראל רבים פונים ורוכשים צלחות לווין אשר בעולם כבר נעשה בו שימוש רב זה שנים רבות. אנשים רבים בוחרים לבצע התקנת צלחות לווין בביתם או על גג הבניין מכיוון שפתרון זה הינו יעיל ואיכותי וכמובן שמעל הכל זול וללא שום התחייבות זו או אחרת.

מהו תפקידן של צלחות לווין?

לווינים רבים שוגרו לחלל מזה שנים רבות לווינים אלו ממוקמים מעל איזורים נרחבים ברחבי העולם. הלווינים המשוגרים אינם זזים ממקומם ובכך ניתן להעזר בהם על מנת לקלוט שידורים ישירים מכל העולם.

ללווינים המשוגרים לחלל יש יעוד שונה. ישנם לווינים המשמשים לתקשורת סלולארית, ישנם לווינים אשר השימוש בהם נעשה על מנת לחזות את מזג האוויר, ישנם לווינים המשמשים את מערכת הביטחון והצבא, ישנם לווינים המשמשים לקליטה ועיבוד מידע על כוכבי לכת אחרים המצויים בחלל ועוד.

אדלר תיקון צלחות לווין, צלחת לווין, פירוק אנטנות

איך פועלות צלחות לווין?

צלחות לווין קולטות את אות השידור של לווין מסויים ההמוקם בחלל בגובה רב של עשרות אלפי קילומטרים מכדור הארץ ולאחר מכן ממירות את האות שנקלטה. פעולה זו אינה גורמת לפליטת קרינה בניגוד לאנטנות הסלולאריות שבעת הקליטה הן אכן פולטות קרינה. כך שאין שום סכנה ברכישת צלחות לווין לבית פרטי או בניין מגורים.

צלחות לווין קולטות את הגלים הנישאים באוויר ממירות אותם לקול ולתמונה. צלחות לווין יכולות לקלוט את הגלים הללו באיכות מעולה ולתרגם אותם גם כן באיכות גבוהה. לעיתים ישנה קליטה ישירה מהלווין עצמו דבר המגביר את איכות הקליטה של האנטנה ואת איכות השידור.